Samyang izlaiž jaunus pilna kadra objektīvus Nikon kamerām

Publicēts:

Samyang paplašina savu klāstu un piedāvā divus objektīvus Nikon bezspoguļu pilna kadra kamerām ar Z stiprinājumu. Turklāt tradicionālajam Nikon F stiprinājumam tiek izlaists arī 85 mm f / 1,4 portreta telefoto objektīvs ar autofokusu.

Objektīvu ražotājam Samyang ir ražīgs gada sākums. Pēc vairāku jaunu objektīvu prezentācijas Canon, Nikon un Sony kamerām, uzņēmums tagad piedāvā trīs jaunus objektīvus, kas īpaši paredzēti Nikon lietotājiem. Divi no tiem, 14 mm platleņķis un 85 mm telefoto objektīvs, ir paredzēti Nikon jaunajām bezspoguļu kamerām Z6 un Z7. Abi ir ar manuālo fokusu un iepriekš ir izlaisti versijās ar Canon EOS RF stiprinājumu. Trešais ir ātrs 85 mm autofokusa objektīvs Nikon tradicionālajām DSLR kamerām. Visi trīs ir mitruma un putekļu droši, un ir aprīkoti ar modernu Samyang Ultra Multi pārklājumu (UMC), lai nodrošinātu maksimālu kontrastu un asumu pat nelabvēlīgos laika apstākļos

Samyang MF 14mm f / 2,8 Z ir ar manuālo fokusu, mitruma un putekļu drošs ultra platleņķa objektīvs ar minimālo fokusa attālumu, kas ir tikai 28 cm un lielisku optisko veiktspēju. Objektīvs ir konstruēts Nikon bezspoguļu pilna kadra kamerām ar Z stiprinājumu un paver pilnīgi jaunu radošās fotogrāfijas pasauli. Virziet kameru zvaigžņotajās nakts debesīs un uzņemiet visu Piena ceļa noslēpumu vai pārsteidzošo ziemeļblāzmas uguņošanu. Uzņemiet tuvplānus ar atsevišķiem ziediem, kad visa pļava izplūst fonā. Lieliskas kalnu un piekrastes ainavas, ziedošas pļavas, pilsētvides un arhitektūra ir tikai daži motīvu piemēri, kur īpaši noderīgs ir 14 mm ultra platleņķa objektīvs!

Objektīva korpusā atrodas 14 elementi, kas sakārtoti 10 grupās. To vidū ir divi ED stikla elementi, kas samazina hromatisko aberāciju (nevēlamu krāsu izplūšanu). Lai nodrošinātu augstu attēla izšķirtspēju un asumu, tiek izmantoti 3 HR stikla elementi un 2 asfēriski elementi. Fiksētais objektīva pārsegs aizsargā izliekto priekšējo elementu gan no izkliedētās gaismas, gan triecieniem. Objektīva konstrukcija veidota tā, ka filtru nevar izmantot, un tā kā tai arī trūkst elektrisko kontaktu, lietotājam būs jāiestata diafragma un ekspozīcija manuāli.

Samyang MF 85mm f / 1.4 Z un Samyang AF 85mm f / 1.4 F pilna kadra teleobjektīvi, pateicoties lielajai diafragmai un spējai nodrošināt ļoti mīkstu un skaistu fona izplūšanu tie ir ideāli piemēroti portretu fotografēšanai. Abi objektīvi ir mitruma un putekļu droši ar optisko dizainu, kas sastāv no 9 elementiem 7 grupās.

Kamēr MF 85mm f / 1.4 Z ir paredzēts lietošanai Nikon bezspoguļu kamerām ar manuālu fokusēšanu lietotājam draudzīgu un vienmērīgu fokusēšanas gredzenu, AF 85mm f / 1.4 F ir aprīkots ar ātru un klusu autofokusa motoru un veidots mērķauditorijai, kas izmanto Nikon DSLR kameras (F-mount).

Citas svarīgas detaļas:

MF versijai ar Z-mount minimālais fokusa attālums ir 1 metrs, 8 asmeņu diafragma un 72 mm filtra diametrs. Objektīvam nav elektronisko savienojumu ar kameru, kas nozīmē, ka diafragmas un ekspozīcija iestatīšana notiek manuāli.

AF versijai ar F stiprinājumu minimālais fokusa attālums ir 0,9 metri, tam ir 9 asmeņu diafragma un filtra diametrs 77 mm. Elektriskie kontakti un iebūvēts CPU nozīmē arī to, ka tiek atbalstīti visi kamerā pieejamie ekspozīcijas un mērīšanas režīmi.

Cenas un pieejamība:

aunie objektīvi būs pieejami piegādei šajā pavasarī.

Mazumtirdzniecības cenas:

Samyang MF 14mm f/2.8 Z : 435 €

Samyang MF 85mm f/1.4 Z : 375 €

Samyang AF 85mm f/1.4 F : 699 €

Vairāk informācijas: raimonds.sauss@focusnordic.lv

Birkas: lens, Pressrelease