​Zhiyun CRANE M2 jauns universāls stabilizators ar izcilu veiktspēju un kompaktu dizainu

Publicēts:

Jaunais daudzfunkcionālais Zhiyun CRANE M2 stabilizators ļauj jums kontrolēt un paplašināt savu radošo paleti, pateicoties plašai funkciju daudzpusībai, kompaktajam dizainam, lieliskajai mobilitatei un radošo režīmu bezgalīgajām iespējām.

Zhiyun CRANE M2 viss vienā var darboties ar vairākām ierīcēm, ieskaitot kompaktas digitālās fotokameras, kompaktas bezspoguļu kameras, mobilos tālruņus un GoPro kameras. Uzlabota kameras vadība izmantojot WiFi un Bluetooth, iedvesmojoši jauni videofilmu veidošanas režīmi, ilgs astoņu stundu akumulatora darbības laiks, rokas vadība un sava intuitīvā OLED displeja lietošanas ērtums, padara CRANE-M2 par revolucionaru ierīci kameru stabilizācijas tehnoloģijā.

Viens stabilizators, pārvalda visu

Tradicionāli lietotājiem dažāda veida aprīkojumam bija jāizmanto dažādi stabilizatori - palielinot to izmaksas un palielinot darba instrumentu svaru un sarežģītību. Bet Zhiyun CRANE M2 ir viens stabilizators, kas darbojas ar vairākām ierīcēm (mobilo tālruņu vai sporta kameru uzstādīšanai nepieciešami īpaši piederumi).

Kompakts, mobils, viegls

CRANE M2 viedā balansēšanas sistēma ir atbilde uz ātrajiem filmēšanas pasaules tempiem. Jaunā CRANE M2 stiprinājuma plāksne ievērojami atvieglo kameras noņemšanu no stabilizatora un kameras atkārtotu uzstādīšanu. Mēroga atzīme un pozicionēšanas atmiņas atslēga nozīmē, ka balansēšana un iestatīšana prasa tikai sekundes, tāpēc, veicot atkārtotu kalibrēšanu, jūs nepalaidīsiet garām nevienu fotoattēlu. Ērtākai mobilitatei unikālais tapu un aizbīdņu dizains novērš asu pārvietošanos uzglabāšanas laikā, kas ļauj CRANE M2 ātri salocīt un nofiksēt, lai ietilptu mugursomā vai pat kabatā.

CRANE M2 ir mazs un kompakts, tajā pašā laikā tam ir jaudīgi motori, lai darbotos ar vairākām ierīcēm vai scenārijiem. Rokturis nodrošina ērtu satvērienu un ērtu piekļuvi visām vadības ierīcēm, kas atrodas pa rokai, tieši uz roktura. Piemēram, ar vienu slīdni piespiežot rokturi, varat tuvināt, lai no attāluma iegūtu vienmērīgus kadrus. Tikmēr pietiek īsu skatienu uz spilgtu, intuitīvu OLED displeju, lai redzētu stabilizatora režīmu, Bluetooth un WIFI statusu, akumulatora uzlādes līmeni un citus svarīgus parametrus.

Pārņemiet kontroli un paplašiniet savu radošo paleti

Papildus trim pamatrežīmiem Pan Follow (PF), Follow (F) un Lock (L), Zhiyun CRANEM2 piedāvā arī dažas iedvesmojošas iespējas vēl lielākam radošumam. Pilna diapazona POV režīms ļauj veikt 360 ° sinhronu kustību uz visām trim asīm, filmētājam nodrošinot vēl nebijušu vizuālo pieredzi. Vortex Mode video veidotājiem dod brīvību radīt 360 ° barelu kadrus visās dimensijās. Go režīms ir ideāli piemērots sportam un aktivitātēm, jo tas ļauj ātri reaģēt, lai tvertu ātri kustīgus objektus, piemēram, futbolistu vai lidojošu putnu, neko nepalaižot garām. Pašbildes režīms ļauj ātri pagriezt kameru par 180 °- ideāli piemērots vloggeriem.

Izveidojiet savienojumu

CRANE M2 WiFi un Bluetooth funkcijas nodrošina nepārtrauktu bezvadu kameras vadību, izmantojot stabilizatora rokturi un Zhiyun ekskluzīvo lietotni. Lietotne ZY PLAY atver jaunu filmu veidošanas pasauli un papildus funkcijas, ieskaitot timelapse, panorāmu un Vertigo kadru.

Ērtie CRANE M2 ¼ collu vītņotie caurumi ļauj ērti pievienot audio, apgaismojuma un uzraudzības aprīkojumu, lai jūsu personīgā mobilā studija būtu pilnīga. Akumulatora darbības laiks līdz 8 stundām var nodrošināt filmēšanu bez pārtraukuma. CRANE M2 pats var uzlādēt kameras, tālruņus un citas ierīces, kā arī to var uzlādēt no strāvas bankas vai cita avota.

Cena un pieejamība

Zhiyun CRANE M2 piegādes sāksies 2019. gada Augustā. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena - 279 EUR.

For more information: raimonds.sauss@focusnordic.lv