Jaunais Zhiyun Crane 3 LAB - ātrāks un izturīgāks stabilizators ar inovatīvu dizainu

Publicēts:

Zhiyun jaunākais profesionālais stabilizators, Crane 3 LAB, spēj stabilizēt iespaidīgu 4,5 kg kameru aprīkojumu un piedāvā ērtāku tvērienu, kas lietotājam rada mazāku slodzi. Ātrāka iestatīšana, ārējās tālummaiņas un fokusēšanas motori, kā arī citas nozīmīgas ziņas.

Jaunais kameras stabilizators Zhiyun Crabe 3 LAB burtiski ļauj uzņemt video citā līmenī. Tas ir ne tikai ražotāja jaunākais flagmanis, kas spēj stabilizēt profesionālu kameras aprīkojumu ar svaru līdz pat 4,5 kg (tas ir nedaudz vairāk par 1 kilogramu nekā iepriekšējam Crane 2), tā L formas dizains piedāvā arī ergonomisku, roktura gumijotu pārklājumu, kas ļauj lietotājam fimēt no zemiem kameras leņķiem bez rokas un plaukstas traumēšanas. Tā ir liela priekšrocība, jo īpaši, strādājot ar smagāku aprīkojumu.

Ja vēlaties filmēt no augstakas perspektīvas, rokturi var viegli pagriezt tradicionālā vertikālā stāvoklī. Piedāvātais mini statīvs var tikt uzstādīts arī uz apakšējās malas, tādā veidā jūs iegūstat divus rokturus, kas nodrošina vēl labāku stabilitāti.

Izmantojot Crane 3 LAB, operators var viegli atrast vislabāko darba pozīciju visiem filmu ierakstu veidiem, neatkarīgi no tā, vai to lieto ar vieglajām spoguļkamerām vai profesionālām DSLR kamerām ar ātru un smagu tālummaiņas objektīvu.

Spēcīgi un izturīgi

Augstas kvalitātes motori ir uzlaboti salīdzinājumā ar Crane 2. Papildus tam, ka tie ir divreiz spēcīgāki, 1,5 reizes ātrāki un spēj izturēt smagāku aprīkojumu (4,5 kg, salīdzinot ar 3,2 kg priekšgājējam), tie arī ir ievērojami klusāki. Jaudīgas uzlādējamās baterijas var nodrošināt 7,5 stundu ilgu darbības laiku, un tās ir tādas pašas kā tās, ko izmanto Crane un Crane 2. Baterijas var pilnībā uzlādēt tikai 4 stundās, izmantojot stabilizatora USB portu.

Ātrs un viegli balansējams

Crane 3 LAB ir jauna balansēšanas sistēma ar fiksētāju katrā asī. Tas ļauj jums bloķēt noteiktu asi, līdzsvarojot citu, kas vienkāršo darbu. Turklāt pašreizējo iestatījumu var saglabāt, lai jūs varētu ātri uzsākt filmēšanu nākamajā reizē, kad vēlaties izmantot stabilizatoru.

Atbalsta fokusēšanu un tālummaiņu

Intuitīvs interfeiss smēlies iedvesmu no lidmašīnas kursorsviras. Rokturis ir aprīkots ar viegli pieejamām tiešajām pogām un regulēšanas disku, kā arī ar dzidru OLED displeju, kurā ir redzams savienojuma statuss, akumulatora līmenis, stabilizatora režīms un vairāki kameras iestatījumi, kas ļauj pilnībā kontrolēt visus datus ieraksta laikā. Turklāt Crane 3 LAB atbalsta no Zhiyun (aksesuāri) abus fokusēšanas un tālummaiņas motorus, un tas ir aprīkots ar atsevišķiem riteņiem, lai kontrolētu šīs funkcijas. Motori tiek savienoti, izmantojot USB ligzdas, modulī zem kameras turētāja.

Izmantojiet savu viedtālruni kā monitoru un kustības sensoru

Ar Crane 3 Lab ir iespējams izveidot bezvadu savienojumu ar viedtālruni un izmantot to kā uzlabotu kontrolieri. Izmantojot Full HD (1080p) bezvadu video atbalstu, tālrunis darbojas kā reāls monitors, kas palīdzēs jums izveidot attēlu un iegūt pārskatu par svarīgiem iestatījumiem. Bez tam, jūs varat izmantot tālruni kā kustības sensoru, lai kontrolētu stabilizatoru kustības reāllaikā.

Go režīms spriedzes ainām

Izmantojot vienu pieskārienu pogai "Go", jūsu kamera ir gatava rīkoties ekstremālās sporta ainās. Go režīmā uzreiz tiek aktivizēts viss motoru potenciāls, kas pielāgojas ātrākai kustībai, braucot vai fotografējot no automašīnas / velosipēda utt. Tagad jūs varat veikt sižeta pāreju, cik ātri vien vēlaties!

Izmantojot ZY PLAY lietotni (pieejama iPhone un Android ierīcēm), piemēram, Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse un daudz ko citu.

Cena un pieejamība

Zhiyun Crane 3 LAB piegādes sāksie 2019.gada janvārī.

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: € 979,-

Galveno funkciju kopsavilkums

  • 3-asu motorizēts stabilizators, spej noturēt svaru līdz pat 4.5 kg
  • Atbalsta ārējos fokusēšanas un tālummaiņas motorus (aksesuāri)
  • Izmantojiet savu viedtālruni kā monitoru un kustības sensoru
  • Var izmantot divās pozīcijās; tradicionālajā un apgrieztā
  • Viegli lietojams vadības panelis ar pogām, regulēšanas disku un OLED displeju
  • Ātra un ērta balansēšanas sistēma ar fiksētāju katrā asī
  • Go režīms aktivizē max stabilizatora motoru reaģēšanas ātrumu filmējot spriedzes ainas
  • 7,5 stundas ilgstošs darbības laiks ar iebūvētu uzlādējamu akumulatoru
  • Paplašinātas funkcijas ar ZY Play lietotni


Specifications

Type: 3 axis stabilizer (gimbal) for system cameras
Tilt Angle Range: 273°
Pan Angle Range: 360°
Roll Angle Range: 360°
Recommended Pay Load: Max 4,5 kg
Operating time per charge: About 7,5 hours
Battery Type: 3x Lithium Ion Battery (type 18650), 2600 mAh each
Charging Time: 4 hours
Temperature Range: -10° to +45°C
Dimensions: 205 x 366 x 331 mm
Weight: 1880 g
Special Features: Go Mode for fast scenes. Wireless smartphone connection. Extra features with the ZY Play app (Android & iOS): Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse and more.
Others: Control panel with OLED screen, hot keys and adjustment wheel. Ability to use a smartphone as a wireless monitor and motion sensor. Support for Zhiyun's external follow focus and zoom motors.
Included accessories:Quick Start Guide, mini tripod, rechargeable batteries, charger, USB Micro cable, USB Micro to USB-C adapter, HDMI cable.

Birkas: zhiyun, Pressrelease