Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

Vispārīgie pārdošanas nosacījumi

Foto: Kasper M de Thurah

Cenas un maksājumi

Katra produkta cena ir norādīta ar PVN. Izrakstoties, jūs redzēsiet kopējo summu, ieskaitot nodokļus, PVN un piegādes izmaksas. Maksājuma noteikumi tiks norādīti izrakstīšanās laikā atkarībā no jūsu izvēlētā maksājuma veida.

Piegādes noteikumi tiks norādīti izrakstīšanās laikā atkarībā no jūsu izvēlētās piegādes metodes.

Pasūtīšana un pasūtījuma apstiprināšana

Pabeidzot pirkumu vietnē Focus Nordic, jūs piekrītat šiem vispārīgajiem pārdošanas noteikumiem. Piekrītot Noteikumiem, jūs apņematies pilnībā ievērot Noteikumus un piekrītat savu Personas datu apstrādei, kā aprakstīts zemāk.

Ja esat jaunāks par 18 gadiem, jums ir nepieciešama aizbildņa atļauja, lai veikt pasūtījumus no mūsu vietnes.

Pēc pasūtīšanas jūs saņemsit apstiprinājuma e -pastu ar nosaukumu “Paldies par pasūtījumu”. Šajā apstiprinājuma e -pastā ir norādīta informācija par jūsu pasūtījuma saturu. Kad jūsu pasūtījums tiks izsūtīts no Focus Nordic noliktavas, jūs saņemsit e -pastu ar nosaukumu “Jūsu pasūtījums ir ceļā”.

Mēs paturam tiesības atcelt jūsu pasūtījumu, ja rodas tehniskas problēmas, piemēram, nepareizas cenas vai cita informācija.

Tiesības uz preces atgriešanu

Jūsu atteikuma tiesības (atteikuma periods) ir spēkā 14 dienas. Jūsu ziņojumā mums skaidri jānorāda, ka vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības. Atteikuma periods sākas dienā, kad esat saņēmis preces vai būtisku to daļu. Ja līgums attiecas uz pēc pasūtījuma izgatavotu produktu vai produktu, kas ir būtiski pielāgots, atteikuma periods sākas dienā, kad mēs apstiprinām jūsu pasūtījumu.

Jums nav atteikuma tiesību, ja:

Produktu tā pašreizējā stāvokļa dēļ nevar atdot atpakaļ un produkta oriģinālajā iepakojumā (piemēram, plēves, programmatūra) ir salauzts zīmogs. Tehniskais blīvējums tiek uzskatīts arī par blīvējumu.

Ja vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības:

Jums jāuztur produkts tikpat labā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Jums nav atļauts to izmantot, taču, lūdzu, mēģiniet to rūpīgi pārbaudīt, ja vien produkts nav noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

Tiesības uz garantiju

Jums vienmēr ir tiesības uz vismaz 2 gadu garantiju visiem produktiem, ko iegādājaties pie mums (palīgmateriāliem, piemēram, baterijām, tiek piemērota ražotāja garantija un tā var būt īsāka par diviem gadiem).

Precīzus garantijas periodus skatiet katrā produkta lapā.

Serviss

Lai iegūtu informāciju par servisu un atbalstu, lūdzu, skatiet: https://www.focusnordic.lv/atgriesana-pieprasijumi-un-apmaina/.

Privātuma politika

Mēs ievērojam ES/EEZ datu regulas VDAR un visus vietējos noteikumus, kas attiecas uz jūsu personas datiem. Ja jums ir kādi jautājumi par šo, lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu: [email protected] vai izlasiet zemāk.

iegūtu informāciju par mūsu konfidencialitātes politiku, lūdzu, skatiet https://www.focusnordic.lv/privatuma-polise/

Sīkdatnes

Lai iegūtu informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, skatiet https://www.focusnordic.lv/cookies/.

Piegāde

Standarta piegādes laiks no pasūtījuma veikšanas līdz tā piegādei uz jūsu adresi vai uz izvēlēto servisa punktu ir 2-4 darba dienas. Piegādes laiks ietver noliktavas apstrādi un piegādes aģenta piegādes laiku. Piegādes izmaksas tiek norādītas izrakstīšanās laikā par katru piegādes alternatīvu.

Nesaņemtās pakas mums tiks atdotas. Par visām pakām, kuras netiek saņemtas, mēs iekasēsim piegādes maksu un apstrādes maksu, kas pašlaik ir 15 EUR un tiek atskaitīta no jūsu atmaksas summas.

Atgriešana un apmaiņa

Mēs kopā iekasēsim 15 EUR atpakaļ nosūtīšanas maksu un apstrādes maksu, kas atskaitīta no jūsu atmaksas summas. Atgriešana tiek pasūtīta, izmantojot mūsu atgriešanas kravas etiķeti un caur mūsu izvēlētu piegādes aģentu.

Atgriešana jānosūta tādā pašā veidā, kādā mēs to nosūtījām, vēstules vai pakas veidā. Apmaiņas gadījumā jaunais produkts tiks piegādāts bez maksas.

Pēc atteikuma tiesību izmantošanas jums ir:

  • Attiecībā uz precēm: jānosūta to atpakaļ vai jāatdod mums.
  • Servisa gadījumā: glabājiet materiālus mums pieejamus

Lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu [email protected], ja jums ir jānosūta atgriešanas sūtījums. Kad būsim to apstiprinājuši, mēs jums nodrošināsim kravas etiķetes un nepieciešamo dokumentāciju.

Sūdzības

Bojātu preču vai nepareizas piegādes gadījumā mēs neiekasēsim naudu par nosūtīšanu atpakaļ.

Lai iegūtu informāciju par pretenzijām, lūdzu, skatiet https://www.focusnordic.lv/atgriesana-pieprasijumi-un-apmaina/ .

Atmaksas pienākums

Ja izvēlaties izmantot savas atteikuma tiesības, mēs atmaksāsim preces vai pakalpojuma izmaksas, no jūsu atmaksas summas atskaitot atgriešanas izmaksas, kas pašlaik ir 15 EUR.

Naudas atmaksa tiks veikta nekavējoties un ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc atgriešanās saņemšanas.

Mēs atsaucamies arī uz Vietējo patērētāju aģentūru un Likumu par distances līgumu, kā arī uz ES vispārējo strīdu izšķiršanas vietni http://ec.europa.eu/odr.

Strīdi

Jebkurus iespējamos strīdus var novirzīt Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centram (PTAC), kas risina vietējos patērētāju strīdus. Focus Nordic politika ir ievērot vietējos ieteikumus.

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.