Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

Tas ir Focus Nordic

Foto: Ole Henrik Skjelstad

Focus Nordic ir vadošais foto un video izplatītājs Eiropā ar vairāk nekā 80 zīmoliem, kas pārstāvēti 28 valstīs. Mēs virzām nozari uz priekšu un esam apņēmušies dalīties ar zināšanām un iedvesmu. Paredzamais gada apgrozījums ir EUR 65 miljoni.

Pateicoties apjomradītiem ietaupījumiem dažādās valstīs, valodās, valūtās un kultūrās, Focus Nordic efektīvi pārstāv lielu skaitu ražotāju un zīmolu foto, video un optikā, lai nodrošinātu plašu un apjomīgu produktu klāstu. Ar centralizētu galveno biroju Zviedrijā, kas aptver loģistiku, produktu pārvaldību, mārketingu, finanses un informācijas tehnoloģijas (IT), kā arī vietējā tirgus pieredzi mūsu vietējās pārdošanas komandās, mēs visus savus tirgus lokāli aptveram kā vienu.

 

Mūsu misija

Mūsu misija ir nodrošināt galalietotājus ar visu nepieciešamo, lai iegūtu vislabāko foto, video un optikas pieredzi, kā arī būt par vislabāko partneri mūsu ražotājiem un piegādātājiem, piešķirot vērtību saviem zīmoliem ar visaugstāko iespējamo zīmola atpazīstamību, zīmola apzināšanos un tirgus daļu.

 

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir būt pirmajiem ieņēmumu, ienākumu un reputācijas ziņā visos tirgos, kurus pārstāvam. Mūsu mērķis ir būt visvērtīgākajam partnerim foto, video un optikas jomā mūsu klientiem un piegādātājiem, pievienojot vērtību viņu uzņēmējdarbībai.

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.