Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Foto
Video

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

Konfidencialitātes politika

Foto: Ole Henrik Skjelstad

Focus Nordic rūp jūsu privātums un vēlas, lai jūs justos droši par to, kā apstrādājam jūsu personas datus. Eiropas Savienības (ES)/ekskluzīvas ekonomiskās zonas (EEZ) Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) datu regulējums, kas stājas spēkā no 2018. gada 25. maija, pozitīvi ietekmē jūsu privātumu. Mūsu konfidencialitātes politika precizē, kā mēs rīkojamies ar personas datiem un kā dati tiek aizsargāti atbildīgā, drošā un pareizā veidā saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Mēs arī iepazīstinām ar to, kādas personiskās tiesības jums kā indivīdam ir pret mums un kā jūs varat izmantot šīs tiesības no 2018. gada 25. maija.

Mēs vienmēr esam rūpīgi apstrādājuši jūsu personas datus un droši glabājuši mūsu datubāzēs. Tomēr VDAR dos jums iespēju ietekmēt to, kā mēs apstrādājam jūsu datus. Lasiet vairāk par mūsu darbu mūsu privātuma politikā vai sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu (-i), sūtot e-pastu uz [email protected].

 

Vispārīgā informācija

“Focus Nordic AB” (“Focus Nordic”, “mēs”, “mums” vai “mūsu”) ļoti nopietni uztver ikviena indivīda konfidencialitātes aizsardzību, lai pārliecinātos, ka jūs kā klients (-e) un mūsu platformu apmeklētājs (-a) varat justies pārliecināti un droši par to, kā mēs apstrādājam persondatus. Šajā konfidencialitātes politikā ir apkopota visa informācija par to, kā mēs apkopojam, uzglabājam un apstrādājam jūsu persondatus saistībā ar to, ka apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, iegādājieties produktus vai kādā citā veidā sazinieties ar mums; tā arī izskaidro tiesības, kas jums ir kā indivīdam, un to, kā jūs varat tās izmantot. Politika ir paredzēta mūsu esošajiem un nākamajiem klientiem, darba meklētājiem un mūsu platformu apmeklētājiem, un tā ir veidota saskaņā ar Eiropas Savienības (ES)/Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR). Ja jums ir jautājumi par mūsu persondatu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu tīmekļa vietnē [email protected].

 

Persondatu apstrāde

Kas ir persondati?

“Personadati” attiecas uz visu personisko informāciju, ko var izmantot, lai tieši (vai netieši kopā ar citiem datiem) identificētu fizisku personu. Tie var būt, piemēram, vārdi, personas kodi (sociālās apdrošināšanas numuri), e -pasta adreses vai mājas adreses.

Kas atbild par mūsu apkopotajiem persondatiem?

Mēs, “Focus Nordic AB” (uzņēmuma ID 556507-4985), esam atbildīgi par visiem mūsu apkopotajiem un apstrādātajiem persondatiem, un mēs esam atbildīgi, lai to vākšana un apstrāde tiktu veikta saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

Kā mēs apstrādājam persondatus?

Mēs apstrādājam visus savāktos datus atbildīgi, droši un pareizi, lai jūs kā indivīds varētu justies pārliecināti un droši, apmeklējot mūsu platformas un iepērkoties pie mums. “Focus Nordic” ir datu pārzinis, kas nozīmē, ka mums ir pienākums nodrošināt drošu datu apstrādi saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem šajā jomā.

Lai arī kāda veida savāktie dati būtu, tie tiek apstrādāti vienotā veidā, strukturēti un saglabāti kādā no mūsu datubāzēm. Datus var apstrādāt tālāk un pārsūtīt no vienas datubāzes uz citu, taču tie tiks apstrādāti tādā pašā atbildīgā, drošā un pareizā veidā neatkarīgi no uzglabāšanas vietas.

Cik ilgi mēs uzglabājam persondatus?

Parasti “Focus Nordic” uzglabā un apstrādā persondatus cik ilgi nepieciešams vai tik ilgi, cik to pieprasa piemērojamie tiesību akti. Šī uzglabāšanas perioda iespējamais ilgums mainās atkarībā no datu glabāšanas un apstrādes mērķa. Dati var tikt uzglabāti ilgāk, ja rodas strīds vai aizdomas, ka varētu būt izdarīts noziegums, lai aizstāvētu, pārbaudītu vai izvirzītu juridiskas prasības.

Klientu konti un pasūtījumu apstrāde

Mēs apstrādājam persondatus, kas saistīti ar produktu pārdošanu, lai apstrādātu pasūtījumus un veiktu piegādes, kā arī lai apstiprinātu garantijas. Ja mēs nesaņemam šos datus vai atļauju uzglabāt un apstrādāt datus, mēs nevaram apstrādāt jūsu pasūtījumu. Jūsu kā klienta pasūtījums tiks noraidīts; tāpēc jums jāpiekrīt mūsu noteikumiem, lai iegādātos no mums.

Ir nepieciešams uzglabāt un izmantot noteiktu kontaktinformāciju, lai nosūtītu jums informāciju par jūsu pasūtījumu. Šī sīkākā informācija sastāv no piedāvājumiem, pasūtījumu apstiprinājumiem, paziņojumiem par sūtījumu un visas informācijas un dokumentācijas, kas saistīta ar rēķinu izrakstīšanu un naudas pārskaitījumiem. Var tikt uzglabāti šādi pasūtījuma dati:

 • Vārds, uzvārds
 • Rēķina adrese
 • Piegādes adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese
 • IP adrese

Pasūtījums ir aktīvs mūsu datubāzēs, līdz tas ir piegādāts, pēc tam tas tiks arhivēts. “Focus Nordic” uzglabā arhivētos pasūtījumus, lai nodrošinātu piegādi, kā arī lai apstrādātu sūtījuma atgriešanu, sūdzības un ar garantiju saistītās lietas.

Sūdzības un pakalpojumu lietas

Kad “Focus Nordic” saņem informāciju par sūdzībām un pakalpojumu lietām, mums ir jāpiekļūst persondatiem, lai sniegtu pakalpojumus. Ja persona, kas iesniedz lietu, nepiekrīt mūsu datu glabāšanai, dati tiks izdzēsti pēc tam, kad lieta ir slēgta. Ja viņš (-a) piekrīt, mēs glabāsim datus līdz turpmākam paziņojumam vai līdz garantijas perioda beigām. Saistībā ar sūdzību vai pakalpojumu var tikt uzglabāti šādi dati:

 • Personas kods
 • Vārds, uzvārds
 • Rēķina adrese
 • Piegādes adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese
 • IP adrese

Kampaņas un konkursi

“Focus Nordic” organizē dažādas kampaņas un konkursus, kas var būt nozīmīgi mūsu klientiem, mūsu klientu klientiem un/vai citiem patērētājiem. Šādos gadījumos mēs uzglabāsim personas datus, līdz kampaņa vai konkurss būs noslēdzies attiecībā uz “Focus Nordic”, un pēc tam mēs izdzēsīsim visus datus, kas nav daļa no mūsu komercdarījumiem. Sīkāku informāciju par mūsu juridisko pamatu skatiet sadaļā 2.6 Juridiskais pamats.

Mēs lūgsim ikvienu indivīdu piekrist mūsu persondatu uzglabāšanai šajā periodā, lai viņi varētu piedalīties šajās kampaņās un konkursos. Saistībā ar kampaņu vai konkursu var tikt uzglabāti šādi dati:

 • Personas kods
 • Vārds, uzvārds
 • Rēķina adrese
 • Piegādes adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese
 • Bankas konta informācija

Darba meklētāji

Mēs uzglabāsim saņemto darba pieteikumu no privātpersonām tik ilgi, kamēr lieta ir atvērta. Ja pieteikums ir noraidīts, mēs izdzēsīsim visu informāciju un neko nesaglabāsim fiziski vai elektroniski nevienā no mūsu datubāzēm. Var būt izņēmumi, ja pieteikuma iesniedzējs (-a) pieprasa, lai mēs saglabātu viņa (-as) datus nākotnes vajadzībām. Tiks uzskatīts, ka līdz ar pieprasījumu, viņa (-as) piekrita datu uzglabāšanai. Ja pretendents (-e) kļūs par “Focus Nordic” darbinieku (-ci), mēs pārsūtīsim viņa (-s) datus uz mūsu datubāzēm. Tur tie tiks uzglabāti, un tā juridiskais pamats ir darbinieku un saistīto personu persondatu uzglabāšana tik ilgi, kamēr persona ir darbinieks (-ce). Pēc nodarbinātības izbeigšanas dati, kurus vairs nevaram izmantot, tiks izdzēsti, izņemot datus, kurus mums ir juridiskais pienākums uzglabāt. Saistībā ar darba pieteikumu var tikt uzglabāti šādi dati:

 • Personas kods
 • Vārds, uzvārds
 • Dzīvesvietas adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese

Sakari un ziņojumi

“Focus Nordic” uztur kontaktu reģistru, lai nosūtītu paziņojumus, piemēram, vispārīgu informāciju, paziņojumus, kampaņas utt. Šajā reģistrā mēs uzglabājam personas datus gan no privātpersonām, gan uzņēmumu pārstāvjiem. Papildus mēs uzglabājam informāciju par to, vai konkrētā persona vēlas saņemt no mums paziņojumus, kas regulē saziņu starp pusēm. Ja persona piekrīt, ka mēs viņam nosūtām informāciju pa e -pastu, mēs to darīsim līdz turpmākam paziņojumam. Šajā reģistrā var tikt uzglabāti šādi pasūtījuma dati:

 • Vārds, uzvārds
 • Piegādes adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese

Sociālie mēdiji

Mēs izmantojam jūsu personas datus, kad jūs mijiedarbojaties ar trešo pušu sociālo tīklu funkcijām, piemēram, “patīk” un komentāru funkcijām tādās platformās kā Facebook, Instagram un YouTube, lai pārvaldītu reklāmas un klientu kontaktu sociālajos medijos. Jūs vienmēr varat uzzināt vairāk par funkcijām un profila informāciju, ko mēs varam saņemt no jums, kā arī par to, kā atteikties no šīs informācijas kopīgošanas, izlasot sociālo tīklu konfidencialitātes politikas.

Juridiskais pamats

Juridiskais pienākums: “Focus Nordic”, tāpat kā visiem uzņēmumiem, ir juridisks pamats uzglabāt komercdarījumus starp mums un mūsu klientiem, pamatojoties uz grāmatvedības tiesību aktiem un/vai piemērojamiem nodokļu tiesību aktiem. Tādējādi, ja mums netiek sniegti nepieciešamie dati, mēs nevaram izpildīt savas juridiskās saistības un līdz ar to nevaram veikt komercdarījumus starp pusēm.

Līguma izpilde/līgumsaistība: Uzņēmumam “Focus Nordic" ir juridisks pamats vākt un apstrādāt personas datus, lai izpildītu klientu pārdošanas līgumus, pārvaldītu klientu apkalpošanu un sūdzības, izveidotu un pārvaldītu klientu kontus, kā arī organizētu un pārvaldītu konkursus.

Likumīgās intereses:  “Focus Nordic” ir tiesisks pamats vākt un uzglabāt personas datus tiešam mārketingam likumīgajām interesēm. Jūs varat brīvi vērsties pie mums, lai apstrīdētu šīs intereses, kā gadījumā mums ir pienākums jums atteikt.

Var tikt uzglabāti šādi komercdarījumu dati:

 • Personas kods
 • Vārds, uzvārds
 • Rēķina adrese
 • Piegādes adrese
 • Telefona numurs
 • E-pasta adrese

Vai bērni var izmantot mūsu pakalpojumus?

Mūsu tīmekļa vietne un mūsu pakalpojumi nav paredzēti nepilngadīgiem bērniem. Mēs neapzināti nevācam informāciju, piemēram, persondatus, no bērniem vai citām personām, kurām nav likumīgu tiesību izmantot mūsu tīmekļa vietni vai pakalpojumus. Ja mēs uzzināsim, ka, iespējams, esam saņēmuši nepilngadīga bērna persondatus, mēs tos izdzēsīsim, ja vien likums neuzliek par pienākumu tos uzglabāt. Ja uzskatāt, ka esam nejauši apkopojuši nepilngadīga bērna persondatus, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e -pastu uz [email protected].

Persondatu koplietošana

“Focus Nordic” sadarbojas ar vairākām partnerorganizācijām, kuras ir regulējušas piekļuvi mūsu datubāzēm. Mums ir līgumi ar visām šīm partnerorganizācijām, kuru pienākums ir ievērot slepenību un konfidencialitāti, kas viņiem un mums ir pienākums ievērot. Mēs pārsvarā kopīgojam persondatus ES/EEZ teritorijā, bet varam arī koplietot persondatus ārpus šīs teritorijas, ja mūsu partnerorganizācijas atrodas/uzglabā datus ārpus ES/EEZ. Pat šādos gadījumos “Focus Nordic” ir veicis visus likumā noteiktos pasākumus, lai pārsūtītu persondatus, izmantojot līgumus ar mūsu partnerorganizācijām, lai nodrošinātu to atbilstību ES standarta līguma noteikumiem. “Focus Nordic” kontrolē, kam ir pieeja dažādu mūsu partnerorganizāciju persondatiem, nodrošinot atbildīgu, drošu un pareizu datu apstrādi. Mēs piešķiram partnerorganizācijām piekļuvi mūsu datubāzēm šādiem mērķiem:

 • atbalstam un problēmu novēršanai;
 • izstrādei;
 • apkopei;
 • jauninājumiem un ieviešanai;
 • integrācijai starp datubāzēm;
 • dublēšanas pakalpojumiem;
 • piegādes pārvaldībai.

Jūsu tiesības

Kā mūsu platformu klientam un apmeklētājam, jūs jebkurā laikā varat izmantot savas tiesības būt informēts (-a) par jūsu persondatiem, ko esam uzglabā'juši. Mēs sniegsim jums visu informāciju, ko esam uzglabājuši par jums pēc jūsu pieprasījuma. Jums ir arī tiesības labot informāciju, izdzēšot daļu no tās vai visu, vai pievienot jebkādu informāciju, kas mums, iespējams, iztrūkst.

Ierosinot piekļuves pieprasījumu, pamatojoties uz jūsu tiesībām mūs informēt, jums ir arī tiesības uz papildu informāciju, kas saistīta ar jūsu datiem. Šī papildu informācija var sastāvēt no mūsu mērķiem uzglabāt jūsu persondatus, kam ir dota piekļuve jūsu datiem, vai, ja jūs neesat sniedzis (-usi) mums datus, no kurienes šie dati ir iegūti.

Jūs varat izmantot šīs tiesības jebkurā laikā pēc jūsu izvēles, nosūtot e -pastu mūsu datu aizsardzības speciālistam, rakstot e-pastu uz [email protected].

Ja uzskatāt, ka mēs esam pieļāvuši kļūdu, apstrādājot persondatus, varat iesniegt sūdzību atbildīgajai iestādei.

Datu valsts inspekcija
www.dvi.gov.lv/lv
[email protected]
+371 67 223 131
Elijas iela 17
LV-1050 Rīga

Šīs konfidencialitātes politikas grozījumi

Focus Nordic ir tiesības jebkurā laikā un neierobežoti veikt izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā. Jaunākā, visaktuālākā versija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.focusnordic.lv. Būtisku grozījumu gadījumā mēs informēsim jūs pa e -pastu par to būtību, kā arī par jaunās versijas spēkā stāšanās datumu.

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.