​Tamron izlaž novatorisku pilna kadra zoom objektīvu

Publicēts:

Jaunais Tamron 35-150mm f/2.8-4 di VC OSD ir vairāk ne kā videjais zoom objektīvs. Ar unikālu fokusa diapazonu, ātru diafragmu un iespaidīgu optisko kvalitāti, tas ir domāts fotogrāfiem, kuriem nepatīk pārvadāt vairākus objektīvus, bet arī nevēlas kompromisu ar sniegumu.

Attēla stabilizācija, ātrs un kluss auto fokuss un mitruma un putekļu aizsardzība ir iezīmes , kuras mēs bieži uztveram, kad runa ir par Tamron objektīviem. Bet papildus šīm iezīmēm, jaunais Tamron 35-150mm f/2.8-4 di VC OSD Canon un Nikon pilna kadra fotokameram piedāvā ārkārtīgi noderīgu tālummaiņas diapazonu ar fokusa attālumiem no klasiskā 35 mm platleņķa līdz nopietnam telefoto, kā arī ātrgaitas diafragmu (f / 2,8-4) un attēla kvalitāti, kas apmierinās pat prasmīgus fotogrāfus. Citiem vārdiem sakot, ideāls objektīvs, ko var izmantot visur, sākot no ainavas līdz portretu fotografēšanai pieejamā gaismā!

Tiem, kas fotografē ar APS-C sensora kamerām, Tamron 35-150mm f/2.8-4 di VC OSD nodrošina skatu leņķi, kas atbilst 53-225 mm uz Nikon vai 56-240 mm uz Canon - lielisks fokusa diapazons sporta un dabas fotografēšanai.

Ātra un izturīgs
Lai nodrošinātu maksimālu autofokusa un attēla stabilizēšanas veiktspēju (VC, vibrācijas kompensācija), Tamron 35-150mm f / 2,8-4 Di VC OSD ir aprīkots ar divkāršiem procesoriem, kas paredzēti katrai no šīm funkcijām. Tas padara stabilizāciju tik efektīvu, ka tas var novērst kameras vibrāciju līdz pat 5 pakapēm, noturot ilgaku slēdža ātrumu nekā parasti, lai garantētu lielisku rezultātu.

Tamron jaunais mikro motors OSD (Optimized Silent Drive) nodrošina ātru, klusu un precīzu fokusēšanu pat kustīgajos objektos. Minimālais fokuss ir tikai 45 cm visā fokusa attāluma diapazonā, kas nodrošina 0,27x palielinājumu (attiecība 1: 3.7), lietojot objektīvu tā garākajā telefoto iestatījumā. Tas ļauj fotografēt tuvus augus, kukaiņus un citas interesantas detaļas, kas var rasties ekskursijas laikā.

Laika apstākļu izturība un uzlabots optiskais dizains

Tamron 35-150mm f / 2,8-4 Di VC OSD ir elegants, izturīgs un labi uzbūvēts objektīvs, kas aprīkots ar gumijas blīvēm visās kustīgajās daļās, lai padarītu to izturīgu pret laika apstākļiem. Turklāt priekšējam lēcas stikla elementam ir fluora pārklājums, kas atgrūž lietus pilienus, taukus un putekļus, un tas ir viegli tīrāms.

Uzlabotais optiskais dizains ietver trīs asfēriskus elementus, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu augstu asumu visos virzienos līdz malām, visos fokusa attālumos. Trīs LD stikla elementi (zema dispersija) novērš hromatisko aberāciju, nevēlamu krāsu izplūšanu. Diafragmai ir deviņi asmeņi, lai nodrošinātu pēc iespējas apaļāku atvēršanu un detalizētu informāciju, kas nav fokusēta.

Tamron 35-150mm f / 2,8-4 Di VC OSD ir saderīgs arī ar Tamron Tap-in Console (piederums), kas ietver USB pieslēgvietu datora savienojumam. Ar to lietotājs var atjaunināt objektīva programmaparatūru un precizēt tā autofokusu un attēla stabilizāciju.

Cena un piegāde

Piegāde Tamron 35-150mm f/2.8-4 di VC OSD ar Nikon Mount sāksies jūnija sākumā, kamēr Canon versija būs pieejama apmēram mēnesi vēlāk.

Mazumtirdzniecības cena: €965,-

Sīkāka informācija: raimonds.sauss@focusnordic.lv


Tamron 35-150mm f/2.8-4 di VC OSD kopsavilkums

  • Ātrs, mitruma un putekļu laika aizsargāts visaptverošs tālummaiņas objektīvs
  • Pilna kadra kamerām, bet to var izmantot arī ar APS-C kamerām
  • OSD motors nodrošina ātru, klusu un precīzu fokusu
  • 5 pakāpju Attēla Stabilizācijas (VC) nodrošina lielāku brīvību fotografet no rokas
  • Divi mikroprocesori maksimālai AF un attēla stabilizatora veiktspējai
  • Uzlabots optiskais dizains ar asfēriskiem elementiem, LD stiklu un fluora pārklājumu
  • Minimālais fokuss tikai 45 cm nodrošina maksimālo palielinājumu 0,27 x
  • Savietojams ar Tamron TAP-in konsole


Specifikācijas

Fokusa attālums: 35-150 mm
Maksimālais diafragmas atvērums:
2,8-4
Attēla izmērs:
24 × 36mm (pilnakadra). Saderīgs ar APS-C
Objektīva stiprinājums:
Pieejams Canon EF un Nikon F
Focusēšana:
Automātiskā fokusēšana
Attēla stabilizators:

Optiskā konstrukcija:
19 elementi/14grupas
Minimālā diafragma:
16-22 .
Minimālais fokuss:
45 cm
Maksimālais palielinājums:
0, 27x (attiecība 1:3.7)
Diafragmas asmeņi: 9
Filtra izmērs:
77 . mm
Garums:
Canon: 127 mm. Nikon: 124 mm
Diametrs:
84 . mm(abas versijas)
Svars:
Canon: 796 grami. Nikon: 790 grami
Iekļauti piederumi:
objektīva blende, vāciņi
Citas funkcijas:
Laikapstākļu noturīga konstrukcija. Attēla stabilizācija. Kluss autofokuss ar OSD motoru.Savietojams ar Tamron TAP-in konsoli

Birkas: tamron, Pressrelease