Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic

Trīs portatīvie SSD atmiņas diski no Lexar

Publicēts:

Lexar SL100 Pro ir jauna portatīvo SSD atmiņas disku sērija, kas nodrošina ārkārtīgi lielisku veiktspēju satriecoši kompaktajā un pārnēsājamā formātā!

Fotogrāfiem un filmu veidotājiem, kas daudz strādā ārpus mājas vai biroja, uzglabāšanas jauda ir vienmēr problēma. Portatīvos datoros reti ir pietiekami daudz vietas lieliem attēlu un video failu apjomiem un lielākā daļa portatīvo cieto disku ir lēni un trausli. Bet, vairs nē.

Jauno Lexar SL100 Pro pārnēsājamo SSD sērijas cieto disku piedāvājums nodrošina ļoti ātru rakstīšanas un lasīšanas ātrumu, kas nozīmē, ka jūs nepamanīsiet nekādas atšķirības salīdzinājumā ar datora iebūvēto SSD. Tā izmērs ir tikai 73,4 x 55 x 10,8 mm un tas aizņem mazāk virsmas nekā kredītkarte, viegli ievietojamas bikses aizmugurējā kabatā un sver nedaudz vairāk par 70 gramiem. Turklāt tam ir elegants matēta alumīnija korpuss un tāpēc, tam nav kustīgu daļu, tas var izturēt triecienus un vibrācijas, kas var bojāt parasto, mehānisko cieto disku.


Ātrs, kluss un drošs

Lexar augstas veiktspējas SSD atmiņas diski tiek piedāvāti trīs versijas ar dažādām uzglabāšanas iespējām; 250 GB, 500 GB un 1 TB. Visi atbalsta rakstīšanas ātrumu līdz 900 MB / s, lasīšanas ātrumu 950 MB / s, USB-C portu, kas nodrošina USB 3.1 ātrāku datu pārsūtīšanu. SSD tehnoloģija nozīmē arī to, ka piedziņas ir pilnīgi klusas un paliek vēsas pat pēc ilgiem intensīva darba periodiem. Izmantojot iekļauto DataVault Lite programmatūru, lietotājs var aizsargāt savus failus no nejaušas izdzēšanas un nelikumīgas izmantošanas, pateicoties uzlabotai 256 bitu šifrēšanas tehnoloģijai.

Papildus datoriem Lexar SL100 Pro portatīvo SSD var izmantot arī ar daudzām citām ierīcēm, piemēram, USB On-The-Go saderīgiem viedtālruņiem, planšetdatoriem, viedajiem televizoriem un spēļu konsolēm. Citiem vārdiem sakot, tie ļauj ievērojami palielināt uzglabāšanas jaudu jebkur un jebkurā laikā!

Cena un piegāde

Jaunie Lexar SL100 Pro portatīvie SSD diski jau ir pieejami pasūtīšanai.

Mazumtirdzniecības cena:

250 GB: 149,00 €,-

500 GB: 199,00 €,-

1 TB (1000 GB): 379,00 €,-

Papildus informācijai: raimonds.sauss@focusnordic.lv


Lexar SL100 Pro Portable SSD kopsavilkums

  • Visaugstākās kvalitātes pārnēsājamie un īpaši ātri SSD atmiņas diski
  • Pieejami ar 250 GB, 500 GB un 1 TB ietilpību
  • Lasīšanas ātrums: 950 MB / s
  • Rakstīšanas ātrums: 900 MB / s
  • USB-C ports ar USB 3.1 atbalstu
  • Izturīga konstrukcija ar alumīnija korpusu
  • Kluss un neuzkarst, var izturēt triecienus un vibrācijas
  • DataVault Lite šifrēšanas programmatūra aizsargā failus
  • Iekļauti USB-C uz USB-C un USB C uz USB A vadi
Birkas: lexar, Pressrelease