Foto
Video un droni

Izpētiet ielas ar Ricoh GR III kameru un Lume Cube gaismu

Iegādājieties Lume Cube BEZ MAKSAS, iegādājoties Ricoh GR III

Foto: Tomas Wikers · @tomaswikers

Piešķiriet nedaudz gaismas saviem ielas kadriem, izmantojot Lume Cube gaismu

Iegādājoties Ricoh GR III kameru no 2021. gada 12. Marta līdz 30. Aprīlim  jūs saņemsiet Lume Cube gaismu BEZ MAKSAS (vērtība 79 €). Ar īpaši kompakto un ārkārtīgi spilgto Lume Cube gaismu ir vieglāk nekā jebkad agrāk izgaismot kadrus vai iegūt tādu efektu, par kādu vienmēr esat sapņojis (-usi).

Viss:
1

Kārtot pēc:

Rādīt kā

Iemūžiniet ielās piedzīvoto

Ielas ir skatuve, kurā iestatījumi un galvenie varoņi mainās katru sekundi. Ielu fotografēšana ir veids, kā izpētīt, novērot un tvert mirkļus, emocijas, noskaņas un ikdienas dzīvi.

Ielas fotogrāfija nav obligāti jāuzņem uz ielas vai pilsētvidē. Nelielas, jautras situācijas var rasties jebkur, kur cilvēki tiekas - piemēram, parkā, kafejnīcā vai frizētavā. Palieciet dažas minūtes un paskatieties apkārt, vai nenotiek kaut kas aizraujošs. Ja nē, dodieties tālāk un izmēģiniet citu atrašanās vietu, un, iespējams, atgriezieties vēlāk.

Visas fotogrāfijas no Tomas Wikers | @tomaswikers


Par Ricoh GR III kameru

Ielu fotografēšanā parasti ir vēlme saplūst ar apkārtējo vidi un nepievērst sev pārāk lielu uzmanību. Kompaktā un augstākās klases “notēmē un uzņem” kamera Ricoh GR III ir lieliska izvēle. Ar kameru ir prieks fotografēt un to viegli pārnēsāt. kamera ideāli ietilpst kabatā, kad to nelietojat.

Šī kompaktā kamera paredzēta patiesi nopietnai fotografēšanai. Neskatoties uz kabatām draudzīgu formātu, tās veiktspēja ir vienāda ar sistēmkameras veiktspēju, kā arī ļauj manuāli kontrolēt ekspozīciju un citus svarīgus iestatījumus. Ricoh GR III kamera ir aprīkota ar 24 megapikseļu APS-C izmēra attēla sensoru, ātru platleņķa objektīvu, kas ekvivalents 28 mm, un iebūvētu attēla stabilizāciju. Bezvadu savienojamība palīdzēs jums kopīgot attēlus tūlīt pēc tam, kad būsiet tos uzņēmis (-usi).

Par Lume Cube gaismu

Iepazīstieties ar Lume Cube 2.0 gaismu, kas ir galvenais apgaismojuma rīks veidotājiem, kas veidots, lai varētu veikt darbu jebkurā vidē un izturētu visus apstākļus. Lume Cube 2.0 gaismai ir ideāla izmēra un jaudas kombinācija četru centimetru augstumā ar pietiekamu jaudu, lai apgaismotu telpu. Savienojiet pārī ar kameru, dronu, viedtālruni, sporta kameru vai jebkuru citu satura veidošanas ierīci, lai iegūtu labāku apgaismojumu.

Lume Cube 2.0 gaisma ir vismazākais, funkcijām bagātākais, profesionālās kvalitātes gaismas diožu (LED) apgaismojums fotoattēliem un video tirgū. Lume Cube 2.0 gaisma, kas ietver jaunāko attēlveidošanas LED tehnoloģiju un USB-C uzlādi, pārstāv pārnēsājama un jaudīga apgaismojuma nākotni satura veidotājiem. Izstarojot dienasgaismas līdzsvarotu 95+ krāsu atveidošanas indeksa (CRI) gaismu, jaunais 80º staru leņķa objektīvs nodrošina tīru izkliedi bez neviena aktīvā punkta, kas profesionāli izgaismos jebkuru ainu.

Izvēlēties reģionu