Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

Lume Cube

Neatkarīgi no tā, vai veidojat saturu, iemūžināt atmiņas vai dodaties piedzīvojumā, neļaujiet vāja appagismojuma situācijām jūs apturēt. Uzņēmuma sortimentā atradīsiet daudz interesantu produktu video, straumēšanai, droniem un daudzām citām lietošanas jomām. Viens no tiem ir Lume Cube 2.0 - gaisma, kas var apgaismot visu istabu, bet tomēr tik maza, ka tā ietilpst jūsu plaukstā. Gaismu ir viegli kontrolēt, izmantojot viedtālruni, un tā ir triecienizturīga un ūdensizturīga

Kategorijas

Visi produkti
Visi produkti:2
Visi produkti
2

Kārtot pēc:

Rādīt kā

Lume CubeHoneycomb 2 Pack
Art.nr.
107950
EAN
855239006572
Noliktavā
12,90 €
Lume CubeDrone Mounts for Dji Phantom 4 Blue
Art.nr.
105926
EAN
855239006220
Noliktavā
26,90 €

Kamerai piestiprināta LED gaisma

Kad kamerai vai viedtālrunim nepieciešama ārēja gaismas diožu (LED) gaisma, ir svarīgi, lai LED gaisma būtu maza, kompakta un viegla. Lume Cube gaisma ir tieši tāda. Lume Cube piedāvā ļoti spējīgas pie kameras piestiprināmas LED gaismas visprasīgākajiem fotogrāfiem.

Dronu LED gaismas

Dronu lidaparātu izmantošana ir kļuvusi ļoti populāra daudzu video producēšanā un patērētājiem. Pat ja dronus mūsdienās ir ļoti viegli izmantot, tiem joprojām ir problēmas un ierobežojumi. Ja vēlaties filmēt un veidot labas sekvences slikta apgaismojuma apstākļos, jums var nākties vilties. Sakarā ar lielo izaicinājumu, ar kuru nākas saskarties daudziem lietotājiem, Lume Cube piedāvā augstas kvalitātes dronu LED gaismu sortimentu.

Par Lume Cube

Uzņēmuma aizsākums bija pūļa finansēšanas kampaņas “Kickstarter” projekts starp sērfošanas sesijām Kalifornijā 2014. gadā. Lume Cube ir ātri ieguvis reputāciju, veidojot mazus inovatīvus gaismas risinājumus video blogu veidotājiem, piedzīvojumu meklētājiem un citiem satura veidotājiem, kuri meklē kompaktu, bet uzticamu gaismu. Ļaujiet Lume Cube gaismai būt jūsu partnerim!

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.