Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

SantaColor

Analogā fotogrāfija piedzīvo uzplaukumu un ir liels pieprasījums gan pēc filmām, gan fotoaparātiem. Nesen lielākais ražotājs Ricoh-Pentax paziņoja, ka sāks analogo fotokameru ražošanu un tuvākajā laikā plāno laist tirgū divus jaunus fotokameru modeļus.Mēs redzam, ka ir liels pieprasījums pēc analogajiem produktiem un unikālās izteiksmes, ko nodrošina analogās filmas," saka Magdalena Ozareka, Focus Nordic produktu vadītāja, kas atbild par lielāko daļu analogo produktu. Tāpēc ir īpaši patīkami šodien prezentēt SantaColor 100 kā jaunu zīmolu mūsu analogo filmu klāstā.

SantaColor 100 ir 35 mm filma ar ISO 100 un 36 ekspozīcijām, kas izgatavota C41 procesam. Krāsas ir spilgtas un filmiņa piedāvā plašu diapazonu ar smalku graudainību, kas ļauj iegūt satriecošus rezultātus ar spilgti sarkanām un sulīgi zaļām krāsām. Tai ir elastīga ekspozīcijas amplitūda un to var palielināt līdz 800 ISO, tikai nedaudz samazinot krāsu precizitāti un nedaudz palielinot graudainību. Filmējot ar 400 ISO un attīstot to, filma joprojām nodrošina precīzas krāsas un gandrīz bez graudainuma.

Kategorijas

Visi produkti
Visi produkti:1
Visi produkti
1

Kārtot pēc:

Rādīt kā

Santa FilmSantaColor 100 (35mm) 36exp. - 1 roll
Art.nr.
124203
EAN
6429810609236
Noliktavā
14,90 €

Šo unikālo filmu ASV ražo vienīgais krāsaino filmu ražotājs un sākotnēji tā tika izstrādāta novērošanai no gaisa, bet tagad tā tiek izmantota radošai fotogrāfijai. Kamerstore importē filmu un ar rokām to uztin Somijā, izmantojot atkārtoti izmantotās kannas un videi draudzīgu kartona iepakojumu.

SantaColor iniciatīva sākās kā veiksmīga Somijas tālākpārdevēja Kamerastore pūļa finansējuma kampaņa. Kamerastore atrodas Helsinkos, Somijā un analogo ierīču kopiena ir pazīstama ar savu plašo filmu kameru un fotopiederumu klāstu, kā arī ar savu apņemšanos īstenot ilgtspējīgu un videi draudzīgu praksi savā uzņēmējdarbībā.

Šo projektu sākotnēji iniciēja Kamerastore, lai palīdzētu Ukrainas sievietēm, kuras konflikta dēļ ir aizbēgušas uz Somiju un pagājušajā gadā kampaņas ietvaros tika savākti gandrīz 200 000 eiro priekšapmaksas. Ar šiem līdzekļiem viņi varēja saražot pirmo 25 000 filmu ruļļu partiju, un tagad viņi ražo nepārtrauktas partijas aptuveni 12 000 ruļļu ik pēc trim mēnešiem, un ir potenciāls dubultot ražošanas jaudu. Pašlaik ar SantaColor projekta palīdzību ir nodarbinātas četras sievietes.

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.