Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Lūdzu, pievienojiet produktus savam grozam pirms izrakstīšanās

Pieslēgties

Wiral

Wiral ir Norvēģijas tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā un ražo kabeļu fotokameru sistēmas videokamerām un satura veidotājiem par pieņemamu cenu. Uzņēmums cenšas izgatavot produktus, kas ļauj satura veidotājiem darboties ārpus rāmjiem, paplašināt potenciālu, kā arī radoši un jautri pastāstīt stāstus. Uzņēmuma sortimentā atradīsiet kabeļu fotokameru sistēmas un piederumus, kas padarīs jūsu video uzņēmumus vieglākus un radošākus.

Kategorijas

Visi produkti
Visi produkti:2
Visi produkti
2

Kārtot pēc:

Rādīt kā

WiralMobile Dampere Mount
Art.nr.
112649
EAN
7090048150037
Noliktavā
20,90 €
WiralTravel Case
Art.nr.
112652
EAN
7090048150105
Noliktavā
41,90 €

Wiral kabeļkameras sistēma

Wiral piedāvā ļoti inovatīvu kabeļkameras sistēmu, kas piemērojama daudzām dažāda veida video ierakstīšanas ierīcēm.

Uzņēmuma produkts - Wiral LITE ir daudzpusīga kabeļkameras sistēma, kas paredzēta unikālu, dinamisku uzņēmumu veidošanai. Tas ir lielisks aksesuārs filmu producēšanai, sportam, dzīvesveidam, treniņiem un cita veida filmēšanai gan telpās, gan ārpus tām.

Wiral LITE ir ideāls fotokameras piederums unikālu leņķu iemūžināšanai, piešķirot jūsu video kinematogrāfisku izskatu. Trīs dažādi režīmi un dažādu ātruma iestatījumu diapazons palīdz jums izcelt jebkuru situāciju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegūt ideālo intervālu, gleznainu panorāmas uzņēmumu vai uzņemt ātrgaitas uzņēmumus, Wiral LITE ļauj jūsu radošumam darboties bez ierobežojumiem!

Izmantojot kabeļkameras sistēmu, varat pievienot vai nu vieglāku vienas lēcas digitālās spoguļkameru (DSLR), kompakto fotokameru, GoPro fotokameru vai viedtālruni. Wiral piedāvā arī piederumus, piemēram, dažādus stiprinājumus, atkarībā no tā, kāda veida ierīci vēlaties izmantot - īpaši garu kabeli, ja vēlaties uzņemt ilgākus uzņēmumus, augstākās klases ceļojumu somiņas papildu aizsardzībai ceļojuma laikā un rezerves daļas, ja kādreiz kaut kas salūzt.

Par Wiral

Wiral tika dibināts 2017. gadā. Tas sāka darbu kā kolektīvi finansēts jaunuzņēmums. Uzņēmuma ceļojums sākās ar savu pirmo veiksmīgo pūļa finansēšanas kampaņu “Kickstarter” (kas prasīja apmēram četras minūtes, lai savāktu pilnu finansiālo atbalstu). Kopš tā laika uzņēmums ir izstrādājis un saražojis savu kabeļkameru sistēmu un ir sasniedzis savu pirmo mērķi. Tagad tas ir priecīgs par uzņēmuma turpmāko ceļu.

Abonēt jaunumu saņēmšanu

Saņemiet jaunākās ziņas par produktiem, iedvesmu un īpašiem piedāvājumiem.