Foto
Video un droni

YoloLiv

YoloLiv ir tehnoloģiju uzņēmums, kurš ir ļoti inovatīvā Yolobox monitora pamatā. Yolobox ir tiešraides straumēšanas studijas monitors ar iebūvētu programmatūras risinājumu, lai vienkāršotu tiešraides straumēšanas darbības. Izmantojot Yolobox monitoru, jūs straumēsiet tiešraidē jaunā līmenī, paverot straumēšanas iespējas, kuras iepriekš nebija pieejamas.

YoloLiv :
1

Kārtot pēc:

Rādīt kā

Yolobox monitors palīdz jums sākt tiešraides pasākumu apraidi vēl nebijušā mērogā un efektivitātē.
Pateicoties “viss vienā” funkcionalitātei, Yolobox vienlaikus darbojas kā kodētājs, pārslēdzējs, monitors un ierakstītājs. Yolobox monitors var iegūt plašsaziņas līdzekļus no visdažādākajām ierīcēm, piemēram, vienas lēcas digitālajām spoguļkamerām (DSLR), droniem, digitālajām videokamerām (DV), GoPro kamerām, viedtālruņiem un citām ierīcēm.

Varat tiešraidē straumēt multividi no 720 līdz 1080p izšķirtspējai. Yolobox monitorā vienlaicīgi var straumēt līdz trim dažādiem kanāliem, t.i., Youtube, Facebook LIVE un TwitchTV.

Par YoloLiv

YoloLiv tika dibināts 2015. gadā Ķīnā. Kopš uzņēmuma darbības sākuma, tas ir izstrādājis un ražojis gan aparatūru, gan programmatūru, lai atrastu ideālu risinājumu tiešraides straumēšanai.

 

Izvēlēties reģionu